به گزارش هورنیوز دو تن از نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی طی ۴۸ساعت گذشته درخصوص وجود مدیران غیربومی در صنعت فولاد و سفر یک روزه رئیس جمهوری به خوزستان اظهار نظر کرده اند.

 

سفر روحانی درخور مردم خوزستان نبود

هدایت الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک درباره انتقادات وارده به رئیس‌جمهور پیرامون سفر یکر‌وزه به خوزستان اظهارکرد: متاسفانه سفر رئیس‌جمهور به خوزستان که هفته گذشته صورت گرفت در خور مردم خوزستان نبود.

وی با اشاره به اینکه آقای روحانی پروژه های کوچکی را افتتاح کرد، افزود: عدم سخنرانی رئیس‌جمهور در یادمان شهدای شلمچه از موارد دیگری بود که نباید از آن غفلت کنیم.

%d9%87%d8%af%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a7%d9%84%d9%84%d9%87-%d8%ae%d8%a7%d8%af%d9%85%db%8c

نماینده خوزستان با بیان اینکه دلایل عدم حضور رئیس‌جمهور در یادمان شهدای شلمچه را نمیدانیم، اظهارکرد: مردم خوزستان انتظار داشتند که با توجه به مشکلاتی  که در این استان به خصوص در حوزه آب و فاضلاب وجود دارد رئیس‌جمهور پروژه‌هایی را در این رابطه افتتاح می‌کرد و یا بودجه‌ای را برای آنها اختصاص می‌داد.

وی با اشاره به اینکه مردم خوزستان از عملکرد دولت تدبیر ناراضی هستند، گفت: کاهش بودجه استان خوزستان در سال ۹۵ از سوی دولت از دیگر موضوعاتی است که رئیس‌جمهور و دولت یازدهم باید پاسخگوی آن باشند.

 

جوانان شادگانی حتی در نیروهای کارگری هم استخدام نمی شوند

همچنین حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد در حاشیه جلسه با مدیرعامل شرکت ملی فولاد اظهار داشت : پس از گذشت سال‌ها و دوندگی‌های زیاد برای گرفته شدن امتیاز این واحد و سپس تثبیت و اجرای پروژه آن، حال به ما گفته می‌شود موارد و مسائل به شما مربوط نیست.

%d9%85%d8%ac%db%8c%d8%af-%d9%86%d8%a7%d8%b5%d8%b1%db%8c-%d9%86%da%98%d8%a7%d8%af

وی با اشاره به اینکه از بابت انجام شدن تغییرات شبانه و یک‌جانبه در آن گلایه‌مند هستیم، افزود: از بابت استخدام غیر بومی گله داریم این غیر بومی‌گزینی در حالی رقم خورد که حتی در سطح نیروهای کارگری نیز شادگان از آن بی‌بهره بوده است.