کد خبر: 638862
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
یک رییس جمهور شاید بتواند گوش یکی از استانداران خود یا احتمالا یکی از وزرای خود را براحتی آب خوردن بپیچاند ولی نیک باید بداند که نمی تواند گوش یک استانی با غروری جریحه دارشده را بپیچاند.
عبدالرحمن نیک سرشت

در کانال تلگرامی نو اندیشان اهواز خواندم که دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور جناب ترکان روز سه شنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی آبادان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مصوبه ما درباره خودروها بر این مبنا بوده که خودروهایی که با شماره منطقه آزاد پلاک شده‌اند فقط باید در محدوده قانونی مصوب مناطق آزاد تردد کنند.

وی تصریح کرد: خروج این نوع خودروها از این مناطق غیرقانونی بوده و ازنظر ما قابل‌قبول نیست و باید از تردد آن‌ها در خارج از محدوده مصوب ممانعت به عمل بیاید.

مشاور رئیس‌جمهور درباره خودروهایی که در استان خوزستان از منطقه خارج‌شده‌اند، اعلام کرد: نیروی انتظامی باید از تردد خودروهای با پلاک مناطق آزاد در سرزمین اصلی جلوگیری کند.

هر آگاه سیاسی با توجه به وضعیت نابسامان اجتماعی فعلی خوزستان که مولود سه قهر سیاسی، طبیعی و اجتماعی فراگیری می باشد، این اظهار نظرهای بی محابا را نوعی دهن کجی به واقعیات های بحران خیز کنونی برآورد می کنند. نگارنده حیرت می کند از این نابلدی ها که نا به هنگامه ی تاریخی در نهاد دولتی بزرگ، که خود را مزین به نشان تدبیر و امید می داند.

براستی جناب روحانی بعنوان یک رییس جمهور شاید بتواند گوش یکی از استانداران خود یا احتمالا یکی از وزرای خود را براحتی آب خوردن بپیچاند ولی نیک باید بداند که نمی تواند گوش یک استانی با غروری جریحه دارشده را بپیچاند. بنابراین از نماینده ی دولت یعنی استاندار خوزستان تقاضامندیم مراتب امر را به دولت کریمه ی مرکزی ابلاغ بفرمایند!منبع: هورنیوز
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته: ۱
نظر شما

   
اخبار روز خوزستان
ادامه