کد خبر: 640032
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
نماینده استان خوزستان در شورای عالی استانها:
اداره ورزش شهرستان ایذه حتی یک مینی بوس هم برای جابه جایی ورزشکاران ندارد و از کمترین امکانات ورزشی برخوردار هستند.

هورنیوز – مجاهد مقصودی نماینده استان خوزستان درشورای عالی استانها با تبریک قهرمانی باشگاه سینا صنعت ایذه در جام باشگاه‌های کشتی فرنگی جهان اظهارداشت: مدیر عامل این باشگاه آقای علی بابا احمدپور برای قهرمانی یک برنامه سه ساله داشتند که خوشبختانه توانستند طی ۲ سال به این قهرمانی دست پیدا کنند لذا بر این اساس می طلبد افرادموفقی که در ورزش سرمایه گذاری میکنند حمایت ویژه و جدی شوند تا انگیزه بهتری برای ادامه فعالیت خود داشته باشند.

وی با بیان اینکه شهرستان ایذه علی رغم همه مشکلات و کمبودها در بخش ورزش بهترین نتیجه ممکن را کسب کرده گفت: شهرستان ایذه درشش ماه اول امسال ۴۰ اعزام به مسابقات جهانی، بین المللی و آسیایی داشته که در این بین موفق به کسب ۷ طلا ۴ نقره و ۶ برنز شده است. این نشان می دهد که در شهرستان ایذه ظرفیت و پتانسیل بسیار بالایی وجود دارد که متاسفانه هیچ گونه حمایتی از این شهرستان نمی شود.

نماینده استان خوزستان در شورای عالی استانها در ادامه با اشاره به مشکلات ورزشی شهرستان ایذه بیان کرد: درحال حاضر اکثر هیات های ورزشی در شهرستان ایذه به وسیله کمک های شخصی اداره می شوند. اداره ورزش شهرستان ایذه حتی یک مینی بوس هم برای جابه جایی ورزشکاران ندارد و از کمترین امکانات ورزشی برخوردار هستند.

مقصودی در ادامه از مسئولین درخواست کرد: این شهرستان در بخش ورزش نیازمند حمایت و توجه ویژه است و بایستی برای زیرساخت های ورزش دراین شهرستان چاره اندیشی شود. درصورت سرمایه گذاری و رسیدگی قطعا شاهد مدال آوری ورزش این شهرستان در المپیک هم خواهیم بود و با توجه به اینکه این شهرستان در بخش کشتی پتانسیل خوبی دارد به نظر می رسد ساخت خانه کشتی دراین شهرستان امری ضروری و مهم باشدنظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته: ۰
نظر شما

   
اخبار روز خوزستان
ادامه