هورنیوز – دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ‌گروهک‌های تکفیری ‌به دنبال ورود به کشورمان هستند و می‌خواهند از طریق مرزهای زرباطیه و دیگر مرزها وارد ایران شوند اما هرگز این موضوع محقق نمی‌شود.

سرلشکر پاسدار محسن رضایی امشب در مراسم یادواره ۱۸۶ شهید چوار اظهار داشت: ایلام سرزمین علمای بزرگی مانند آیت الله حیدری و مروارید است.

وی با بیان اینکه ایلام سرزمین مردمان بزرگی است که در زمان هشت سال دفاع مقدس از سرزمین خود دفاع کردند و دشمن را از سرزمین خود بیرون راندند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: ایلام سرزمین مردم بزرگی است که در واقع باید گفت این سرزمین قلب ملت ایران است.

وی گفت: در زمان هشت سال دفاع مقدس دو فروند هواپیمای بعثی وارد کشور شده و زمین فوتبال این شهر را مورد حمله و بمباران قرار داد.

رضایی خاطرنشان کرد: بازی جوانان ما در زمان هشت سال دفاع مقدس آن هم در زمین چمن نشان دهنده روحیه مقاومت و شادابی جوانان ما است.

وی افزود: این موضوع نشان دهنده روحیه جوانان ماست و هیچ قدرتی نمی‌تواند جوانان ما را بترساند، باید این موضوع به عنوان یک الگو معرفی شود و هر کسی که وارد زمین چمن این شهر می شود باید از این موضوع اطلاع پیدا کند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: مردم پشتوانه نظام و انقلاب هستند و اکثر رزمندگان ما در زمان هشت سال دفاع مقدس داوطلب و بسیجی بودند و با دلاوری توانستند از سرزمین خود دفاع کنند.

وی گفت: اکنون گروهک‌های تکفیری نیز به دنبال ورود به کشور ما هستند و می‌خواهند از طریق مرزهای زرباطیه و دیگر مرزها وارد ایران شوند اما هرگز این موضوع محقق نمی‌شود.

رضایی با بیان اینکه ایستادگی ملت ما الگوست، تصریح کرد: ایستادگی ملت و تدابیر مقام معظم رهبری پشتوانه ماست و امیدواریم که مردم ایستادگی خود را حفظ کنند و ما نیز بتوانیم به مردم خدمت داشته باشیم.

وی افزود: پس از آزادسازی حلب ‌نشست‌هایی ‌با روسیه داشتیم و به آمریکا و دیگران اجازه ندادیم که در این موضوع دخالتی داشته باشند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: ما با اقتدار و ایستادگی مردم و با تدابیر مقام معظم رهبری از بحرانی‌هایی که دشمنان برای ما ایجاد کرده بودند، عبور کردیم.