کد خبر: 642197
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۷
افراد اصلاح‌گرا و اعتدال‌گرا چون عارف، پزشکیان، ظریف، مطهری و لاریجانی از بهترین‌ رجل‌های سیاسی در کارزار انتخابات پیش رو هستند.

هورنیوز – نائب رییس جبهه اصلاح‌طلبان گفت:ما به همراهی جبهه اعتدال‌گرایان اعتقاد داریم که افراد اصلاح‌گرا و اعتدال‌گرا چون عارف، پزشکیان، ظریف، مطهری و لاریجانی از بهترین‌ رجل‌های سیاسی در کارزار انتخابات پیش رو هستند.

بابک آذرباد نائب رییس جبهه اصلاح‌طلبان با اشاره به آخرین تحرکات سیاسی انتخاباتی تشکل متبوع خود، اظهار داشت: جبهه اصلاح‌طلبان در دو جلسه اخیر وارد بحث مصادیق انتخابات آینده شده است و قرار بر این است که در جلسه آتی درباره کاندیداهای انتخابات، گزینه‌های احتمالی و حالت‌های رقابت این دوره بحث و تصمیم گیری شود.

وی افزود: جبهه اصلاح‌طلبان ایران همچنین قرار است در آینده نزدیک ترکیب هیات رئیسه خودش را دوباره انتخاب کند.

آذرباد به رایزنی این جبهه با هاشمی،ناطق و رئیس دولت اصلاحات برای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری اشاره و تصریح کرد: متاسفانه هنگامی که این جبهه به قانع کردن جامعه سیاسی و شخصیت‌های مرجع چون ناطق نوری و هاشمی و رییس دولت اصلاحات درباره ضرورت داشتن کاندیداهای دیگر به همراه روحانی پرداخت به شدت از طرف دولت و دولت دوستان تحت فشار قرار گرفت و با مخالفت آنان رو به رو شد.

نائب رییس جبهه اصلاح‌طلبان تصریح کرد:‌ البته این جبهه با شنیدن اعلام آمادگی کاندیداتوری جهانگیری معاون اول رئیس جمهور اولین واکنش به این تحرک جبهه اصلاح طلبان را دریافت و واکنش‌های این عزیزان دولتی را به این تصمیم این دولتمرد معطوف کرد.

وی در پایان گفت: قطعا جبهه اصلاح‌طلبان به همراهی جبهه اعتدال‌گرایان اعتقاد دارد که افراد اصلاح‌گرا و اعتدال‌گرا چون عارف، پزشکیان، ظریف، مطهری و لاریجانی از بهترین‌ رجل‌های سیاسی در کارزار انتخابات پیش رو هستند.منبع: فارس
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته: ۰
نظر شما

   
اخبار روز خوزستان
ادامه