به گزارش هورنیوز حمید زنگنه نماینده اسبق مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفته است. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله و إنا إلیه راجعون

فقدان رفیق دیرین و همسنگر و همگام دوران مبارزات سخت و جانکاه است / براى شخص من، هیچ کس آقاى هاشمى رفسنجانى نخواهد شد – مقام معظم رهبری

اسلام سرمایه‌ای پرارزش، ایران امیری بزرگ، انقلاب اسلامی پرچمداری شجاع و نظام مُدبری کم‌نظیر را از دست داد – دکتر حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران

خبر جانسوز رحلت مجاهد نستوه ، یار دیرین معمار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و یاور مقام معظم رهبری (دامه برکاته) ، حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی سردار بزرگ سازندگی ایران اسلامی بسیار موجب تاثر و تالم فراوان ملت شریف ایران گشت.

آیت الله هاشمی رفسنجانی همچون کوهی استوار در کنار امام فقید امت و مقام رهبری قرار داشتند و دفاع از امام و انقلاب برای ایشان از هر چیزی مهم‌تر بود و در میدانهای عمل همچون کوهی محکم و با قامتی استوار ایستادند و بعد از پیروزی انقلاب هم مدافع نظام و مردم بودند.

آسمان ایران اسلامی ، امروز داغدار و سیاهپوش مردی اصیل از جنس ولایت مداری و آزادگی است ، مردی بزرگ و صبور که سالها عمرش را خالصانه در راه اهداف انقلاب اسلامی ایران ، چون شمع و سنگ زیرینِ آسیاب ، در طبق ایثار سپری کرد.

اینجانب به عنوان عضو کوچکی از جامعه ایران اسلامی ،  نیز  به نوبه خود این ضایعه دردناک را به محضر مقام معظم رهبری ، بیت شریف بخصوص همسر مکرمه و فرزندان گرامی ایشان ، ملت بزرگوار ایران تسلیت عرض می‌نمایم و از  خداوند منان، علو درجات را برای این عزیز سفر کرده خواهانم.

حمید زنگنـه
نماینده اسبق مردم شریف اهواز در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی