هورنیوز – در خصوص وضعیت فعلی این تیم، اظهار کرد: ‌در حال حاضر فولاد در شرایط خوبی به سر می‌برد و طبق برنامه پیش می‌رویم؛ ۲۲ تیرماه نیز عازم تهران می‌شویم تا در تست پزشکی شرکت و سه بازی تدارکاتی برگزار کنیم و درنهایت برای بازی اول لیگ برابر پرسپولیس آماده شویم.

وی در خصوص قرعه‌کشی هفدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشور نیز گفت: ‌من دوست داشتم که اولین دیدارمان خارج از خانه برگزار شود که به همین صورت هم شد، چراکه نخستین بازی، حساس و شرایط خاص خود را دارد و ممکن است از نظر روحی – روانی هم روی بازیکنان تاثیر بگذارد. به هر حال همین‌که مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم و قرار است بازی افتتاحیه را انجام دهیم، کمی هیجان دارد. ما تلاش‌مان را می‌کنیم که از همان روز اول فوتبال خوزستانی را به نمایش بگذاریم و ان‌شاءالله با دست پر از بازی اول خارج شویم.

سرمربی تیم فولادخوزستان در ادامه عنوان کرد:‌ برای تکمیل شدن تیم، به یک بازیکن در دفاع میانی و یک مهاجم نوک نیاز داریم و تلاش می‌کنیم که طی روزهای آینده این دو پست را پر کنیم. تلاش ما این است که تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم و نیمکت قوی داشته باشیم.

وی در خصوص عملکرد فولاد در بازار نقل و انتقالات آغاز فصل هم گفت: فکر می‌کنم با توجه به شرایط‌‌‌مان، عملکرد خوب و قابل قبولی داشتیم و همین‌که هواداران نسبت به یارگیری ما ابراز رضایت دارند، نشان می‌دهد که در این بخش خوب کار کرده‌ایم و طبیعتا خودمان هم راضی هستیم.

پورموسوی درباره حضور دروازه‌بان تیم موعود زنجان در تمرینات این تیم، عنوان کرد: او گلر جوانی است که در تمرینات تیم حضور دارد و ان‌شاءالله طی دو، سه روز آینده وضعیت او مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در صورتی که شرایط او خوب باشد، جذب خواهد شد و در غیر این صورت از بین بازیکنان آکادمی فولاد، گلرهای سوم و چهارم تیم را جذب خواهیم کرد.

وی در ادامه درباره این‌که یکی از اعضای تیم استقلال خوزستان عنوان کرده که می‌ترسیم نام بازیکن موردنظرمان برای جذب را اعلام کنیم، چراکه پورموسوی سریعا با آن بازیکن وارد مذاکره می‌شود نیز گفت:‌ لیست ما مشخص است و از قبل بازیکنان مورد نظرمان را مشخص کرده بودیم و به این صورت نیست که احساسی و از روی لج و لجبازی بازیکنی را جذب کنیم و این کار اصلا جزو اهداف ما نیست. ما سعی کردیم در فضای آرام کارمان را پیش ببریم و تیمی را جمع کنیم که ان‌شاءالله در طول لیگ بدون استرس کار کرده و تیمی فنی و قابل احترام باشد.

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بیان کرد: ‌با توجه به نفراتی که جذب کرده‌ایم، امیدواریم که تیم قوی داشته باشیم، هرچند که از روز اول نیز درباره این‌که چه مقامی کسب می‌کنیم، قول ندادیم و فقط تلاش‌مان این است که بتوانیم هواداران فولاد را راضی کنیم، چراکه این هواداران طی دو سال گذشته روزهای خوبی نداشته‌اند و ان‌شاءالله با فوتبالی که ارایه می‌دهیم، بتوانیم هواداران را راضی نگه داریم.

وی در پایان گفت: مطمئنا تلاش ما این است که تیمی را روانه لیگ هفدهم کنیم و به صورتی بازی کند که هواداران راضی باشند. ان‌شاءالله با عملکرد مثبت بازیکنان‌مان شادی را برای هواداران به ارمغان بیاوریم، چرا که آن‌ها لیاقت داشتن یک تیم خوب را دارند و امیدوارم که امسال این مهم اتفاق بیافتد.