هورنیوز – سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار با پرسپولیس، گفت: ابتدا می‌خواهم درباره بازی پایانی فصل گذشته استقلال خوزستان مقابل صبا بگویم که قداست فوتبال ایران و سلامت باشگاه استقلال را نشان داد و به عنوان ندارهای با غیرت خودشان را نشان دادند. همچنین باید به مرفاوی و بوستانی تبریک بگویم که فوتبال پاک را ارائه دادند.

او افزود: بازی فردا در مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بازی مهمی است. البته ما دوست داشتیم در هفته نخست، بازیکنان جدیدمان در ورزشگاه خودی در شرایطی که استرسشان کمتر است به میدان بروند.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستانادامه داد: ما از روز اول هیچ قول و قراری نگذاشتیم و می‌خواهیم تیمی اقتصادی ببندیم. تلاش می‌کنیم جایگاهمان را بهتر کنیم. باشگاه فولاد در سال‌های گذشته آکادمی داشته است. سعی می‌کنیم از جوانان باشگاه در بازی فردا استفاده کنیم. فردا هم خواهید دید که جوانان خوبی داریم. دوست دارم هر کسی فردا به ورزشگاه می‌آید از فوتبال لذت ببرد اما واقعا بازی در آزادی بسیار سخت است.

او درباره وضعیت آرش افشین هم گفت: آرش افشین بازیکن بزرگی بوده ما هم سعی می‌کنیم او را آهسته به تیم نزدیک کنیم و در تلاش هستیم که زمانی افشین  را به بازی بگیریم که برای تیم ما مفید باشد.