هورنیوز – عبدالله ویسی پس از شکست ۲ بر یک تیمش مقابل سایپا گفت:

 

ابتدای بازی گیج بودیم
بازی دو نیمه متفاوت داشت. ما در نیمه نخست گیج و سردرگم و بی برنامه بازی می‌کردیم. نیمه دوم کمی بهتر شدیم و بازی را دست گرفتیم. در ادامه ۲ گل دریافت کردیم و سپس با ۲ تعویض تیم را آرایش هجومی دادیم و تلاش کردیم بازی را برگردانیم. متأسفانه نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم و بازنده از زمین بیرون آمدیم. فوتبال همین است. در ۲ بازی قبل شانس داشتیم و ۴ امتیاز به دست آوردیم. این بار اما شانس نداشتیم و بازی را واگذار کردیم. ایراداتی در خط حمله داریم که باید آنها را رفع کنیم و انشاءالله در بازی‌های بعد بهتر کار خواهیم کرد.

 

 

نمیتوانیم فرصت گلزنی خلق کنیم 

بازیکنان تیم با تجربه هستند و می‌توانند تیم را جمع کنند. ما هم می‌توانیم این کار را انجام دهیم چون خودمان تجربه باخت در خانه را داریم. متأسفانه تیم ما نمی‌تواند فرصت گلزنی خلق کند و حملات زهرداری که ما انتظار داریم روی دروازه حریفان به وجود نمی‌آوریم. با مهاجمان خارجی که کارشان برای ورود به تیم درست شده است بهتر از این می‌‌شویم. جوانان هم باید تجربه کسب کنند انشاءالله پس از هفته پنجم تیم را بهتر روانه مسابقات خواهیم کرد.

 

 

طبیعی است عقب نشینی کنیم
زمانی که تیم به گل می‌رسد طبیعی است که عقب‌نشینی کند. در نیمه اول موقعیت کمتری به حریف دادیم. پس از اینکه گل خوردیم برای جبران رفتیم که دفاع ما باز شد و گل بعدی را دریافت کردیم.

 

 

داور تحت تاثیر نام ها قرار نمی گیرد

شاید داوران به نفع تیمی هم اشتباه کنند اما به آنها تبریک می‌گویم و امیدوارم از این بهتر هم بشوند. داوران تحت تأثیر نام‌ها قرار نمی‌گیرند و این خیلی خوب است.

 

 

برای دایی احترام قائلم
نمی‌دانم جریان چه بود ما به سراغ نیمکت حریف رفتیم اما نبودند. می‌توانستند پس از نماز بیایند اما این اتفاق نیفتاد با این حال برای علی دایی احترام قائلم.