هورنیوز – دکتر عبداله پارسا اظهار کرد: امروز در جریان خبری قرار گرفتم که از سوی یک کانال تلگرامی تحت عنوان بنیاد خبری خوزستان منتشر شده بود. در این خبر از قول من نقل شده بود که خوابگاه‌های دانشگاه برای اسکان دانشجویان با مشکلات و کمبودهایی مواجه هستند.

وی افزود: من این خبر را به شدت تکذیب می‌کنم و می‌گویم که اصلا این کانال تلگرامی را نمی‌شناسم، کسی از طرف این کانال برای مصاحبه درباره خوابگاه با من تماس نگرفته و مصاحبه‌ای نیز با این گروه نداشته‌ام حتی این صحبت‌ها را در هیچ جمعی نیز نکرده‌ام. حق خود را برای پیگیری این موضوع محفوظ می‌دانم و این موضوع را به صورت اداری و شخصی پیگیری می‌کنم.

معاون آموزشی و تحصبلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: تمام مجموعه مسئولان دانشگاه در تابستان برای حل مشکلات خوابگاه تلاش کرده‌اند. خوابگاه‌ها هم‌اکنون کاملا آماده هستند و هیچ مشکلی برای اسکان دانشجویان وجود ندارد و از ابتدای شهریورماه دانشجویان دکتری دانشگاه که در حال آماده شدن برای دفاع از رساله دکتری خود بودند در خوابگاه سکونت پیدا کرده‌اند.

پارسا ادامه داد: از ۱۸ شهریورماه شرایط اسکان برای دانشجویان فراهم شده است و از ۱۹ شهریورماه تمام دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری که برای اسکان به خوابگاه معرفی شوند در خوابگاه اسکان داده خواهند شد. دانشجویان جدیدالورود نیز در پایان روند ثبت‌نام به خوابگاه‌های حضرت (س) و علم‌الهدی معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: حتی فضاهای خاصی نیز برای اسکان همراهان این دانشجویان در نظر گرفته شده است تا در صورتی که نیاز بود همراه دانشجو بیش از یک روز همراه او بماند، مشکلی برای اسکان نداشته باشد. هیچ مشکلی که مانعی برای اسکان یا حضور دانشجویان در کلاس درس باشد چه از نظر تغذیه چه خوابگاه و چه دیگر موضوعات در دانشگاه شهید چمران اهواز وجود ندارد.

 

ایسنا