به گزارش هورنیوز: مسابقات قهرمانی انتخابی کیک بوکسینگ استان که قرار بود دیروز پنجشنبه به اتمام برسد به دلیل حضور ۲۵۳ نفر از ۱۰ شهرستان به هقته دوم کشیده شده.

در همین زمینه حسین برون سرپرست هیئت ورزشهای رزمی به خبرنگار ما گفت: باتوجه به اینکه در سالهای گذشته معمولاً تعداد شرکت کنندگان در مسابقات هیئت استان به ۱۰۰ نفر نمی رسید، پیش بینی کرده بودیم که نفرات بیشتری به مسابقات می آیند و یک تخته تاتمی هم برای کمک به برگزاری سریعتر مسابقات اضافه کرده و رده سنی نونهالان را برگزار کردیم.

وی افزود: اما در بخش جوانان و بزرگسالان این مسئله فرق داشت و تقریبا همه مسابقات به مرحله یک چهارم خود رسید و ساعت هم از ۲۳ گذشته بود که با مشورت کمیته فنی مسابقات تصمیم به این گرفته شد مسابقات در یک هفته دیگر برگزار شود.

برون دلایل این تصمیم را چند مورد بیان کرد و گفت: ورزشکاران، مربیانی و داورانی که از شهرستان آمده بودند از ساعات اولیه صبح (بعضاً ۴ صبح) بیدار شده و تقریبا ۱۸ ساعت پر استرس را سپری کردند و توان ادامه کار را نداشتند. از همه مهمتر داوران هم خیلی خسته بودند و معمولا خطای قضاوت در این زمان بیشتر می شد. از سویی دیگر ما می خواستیم نفرات برتر را برای مسابقات برون استانی پیدا کنیم پس می بایست در شرایط خوب مسابقات برگزار می شد.

سرپرست هیئت ورزشهای رزمی ادامه داد: شکر خدا انسجام خوبی که سالها کمتر دیده می شد با مسابقه دیروز در بین ورزشکاران این رشته ها به وجود آمد و زین پس قصد داریم با برگزاری مسابقات جایزه دار و آبرومند قسمت کوچکی از زحمات ورزشکاران و مربیان را جبران کنیم.

حسین برون در پایان افزود: از آقای حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان که دیروز برای دلگرمی کادر هیئت و ورزشکاران در مسابقات حضور پیدا کردند تشکر ویژه می کنم.