هورنیوز سعید گمراوی اظهار کرد: شرایط بازار لوازم خانگی در حال حاضر به شکلی است که فروشندگان فقط به فکر آن هستند که محصولات خود را به فروش برسانند و بتوانند چک‌های خود را پاس کنند.

وی افزود: وضعیت بازار فروش محصولات خانگی راکد است و مردم چندان برای خرید لوازم خانگی اقدام نمی‌کنند و این مساله باعث شده انبارهای فروشنگان پر از محصولات باشد.

معاون اتحادیه لوازم خانگی اهواز تصریح کرد: در حال حاضر جریانات سیاسی و اتفاقاتی که در منطقه رخ داده است باعث شده رکود بیشتری بر بازار فروش لوازم خانگی حاکم شود. همچنین به دلیل ایام محرم و صفر استقبال مردم از خرید محصولات کمتر شده بود.

گمراوی بیان کرد: با توجه به اینکه ماه صفر رو به اتمام است و پس از آن مجددا جشن‌ها و عروسی‌ها آغاز می‌شوند، امیدواریم که شاهد رونق بازار باشیم زیرا اگر قرار باشد که بازار تکان بخورد، اکنون زمان آن است تا شاهد رونق بازار باشیم.

وی ادامه داد: صحبت‌ها در خصوص افزایش قیمت لوازم خانگی درست نیست زیرا با توجه به رکود بازار نرخ لوازم خانگی افزایش نخواهد یافت و فروشندگان فقط به دنبال آن هستند که محصولات خود را به فروش برسانند.

معاون اتحادیه لوازم خانگی اهواز خاطرنشان کرد: فروشگاه‌ها و انبارها در حال حاضر پر از کالا هستند و آنقدر بازار فروش لوازم خانگی راکد است که هیچ افزایش قیمتی را در این محصولات نداریم و لوازم خانگی گران نشده است.

 

ایسنا