هورنیوز – عبدالنبی شولی درخصوص استعفای عبدالله ویسی از هدایت آبی پوشان، اظهارکرد: ویسی در نشست خبری پس از بازی با آبادان باتوجه به فشارهایی که به خاطر نبود شرایط لازم به او وارد شده بود، اعلام کرد که با این شرایط نمی تواند کار کند.

وی  با بیان این که ویسی همه را در عمل انجام شده قرار داد، افزود:  البته ویسی شفاها استعفا داد و استعفای کتبی خود را به ما  نداده است و ما هم به هیچ عنوان موافق استعفای او و جدایی‌اش از تیم نیستیم و می خواهیم که او کارش را در استقلال خوزستان ادامه دهد.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان بیان کرد: واقعا شرایط لازم برای ویسی در تیم فراهم نیست و اگر او دچار یکسری مشکلات شده است، خود او مقصر نیست، بلکه ما مقصر هستیم و باید تلاش کنیم که شرایط برای او فراهم شود. ما باید مشکلات مالی بازیکنان را حل کنیم تا تمام اعضای تیم  آسوده خاطر کار کنند. ویسی در این وضعیت که نمی تواند شق القمر کند.

وی با بیان این که ویسی تیم را قهرمان کرده و از همین استان است، گفت: ویسی با استقلال خوزستان زندگی کرده و به آن نیز علاقهمند است. ان‌شاءالله هیچ مشکلی پیش نمی آید و مشکلات برطرف می شود.