بی مهری مسئولان به ورزش بانوان

بانوان قشری مهم و تأثیرگذار هستند که سلامت آنها به معنای تضمین سلامت جامعه خواهد بود. گسترش پارک های بانوان، ورزش های محله ای، توجه به زیرساخت های ورزش حرفه ای و ارتقاء دانش ورزشی این بانوان قطعا ثمرات مفیدی بر جامعه خواهد داشت.

 

بنویسید کودکان کار، بخوانید قربانیان معضلات اجتماعی در خوزستان

اگرچه مشخصه بارز خانواده این کودکان در اکثر مواقع فوت والدین، اعتیاد والدین، وجود خانواده های پر جمعیت و در اغلب موارد مهاجرت است، اما هستند سودجویانی که با روش های مختلف از این افراد سوء استفاده کرده و به قیمت نابوی آینده کودکان سودهای کلان به جیب می زنند.

 

در شهر اهواز بسیار راحت از جان انسانها می گذرند!

اینچنین فاجعه ای در “کلانشهر اهواز” دیگر عادی شده و مسئولین با کمال آرامش و بسیار راحت با ارسال “تکذیبه، پاسکاریه و…” سعی در مبرا نمودن خود از این ماجراها دارند. ضمن اینکه همه نهادها، شرکت ها، و… اولین ماموریتی که به عهده دارند رفاه حال شهروندان است و فلسفه وجودیشان جهت آسایش مردم می باشد. افسوس که در شهر اهواز بسیار راحت از جان انسانها می گذرند…

 

شکم کدام کشاورز با دسترسی به اینترنت پر سرعت سیر می شود؟

گذر از مرحله کاشت به داشت و سپس برداشت چندان پیچیده نیست اما درد ماندن در مرحله برداشت و از بین رفتن محصول را تنها کشاورزانی می دانند که تمام طول سال را باید دست به دعا باشند برای باریدن باران و نیامدن سیل.

 

نباید در مقابل شفاف سازی مقاومت کرد/ مگر هیئت اجرایی را فرماندار معرفی نمیکند؟

اگر از روز اول بعد از نتایج به اعتراض کاندیداها رسیدگی می شد، امروز دیگر این کشمکشها وجود نداشت.

 

گردوغبار خوزستان، منشا داخلی یا خارجی؟

یکی از وعده های منتخب ملت در کمپین انتخاباتی ۹۲ و ۹۶ به مردم خوزستان مبارزه با پدیده گرد و غبار در این استان می باشد. اگرچه گام هایی جهت رفع این مشکل محیط زیستی توسط دولت یازدهم انجام شده است لیکن همچنان مردم خوزستان روزهای سختی را در چند سال اخیر بخصوص در سال ۹۵ به دلیل بروز این پدیده تحمل می کنند.

 

پایداری کم اقتصاد استان در برابر فشارها و شعاری که هیچگاه به فعل تبدیل نشد

رسیدن به جایگاهی که در مباحث اقتصادی به خودکفایی رسیده و هر موضوع بزرگ یا کوچک حادثه شده بر فعالیت های اقتصادی و اشتغالزایی مردم تأثیر مستقیم نگذارد تنها با همت جهادی همه مردم به ویژه مسئولان میسر خواهد شد.

 

سرقت جرم اول در استان/مدافع طرح تردد خودروهای اروندی هستیم

رئیس کل دادگستری خوزستان با اشاره به این‌که مدافع طرح آزاد بودن تردد خودروهای اروند هستیم، گفت: عمدتا وزارت صنعت و معدن پیگیر لغو آن بود.

 

جاری بودن برق در شبکه و آب شرب در لوله، اوج خواسته های مردم اهواز از مسئولان

سنت بی مسئولیتی برخی مدیران در استان همان اندازه رنج آور است که بی برقی در روزهای خاکی ماه رمضان، رسمی ناپسند که از دولت های پیشین تاکنون مرسوم و احتمالا به آیندگان نیز به ارث خواهد رسید. امروز مردم اهواز نه خواستار بهبود شرایط آب شرب هستند و نه رایگان شدن قبوض برق، جاری بودن برق در شبکه و آب شرب در لوله برای گذراندن تابستان داغ و ایام روزه داری اوج خواسته آنان از مسئولان است.

 

فصل زدگی دانش آموزان خوزستانی در تابستان، پایانی تلخ در آستانه شکوفایی خلاقیت ها

نمی توان به دنبال ریشه یابی دقیق مسائلی همچون آمار بالای غرق شدگی در رودخانه های استان، افزایش مصرف قلیان، گسترش برخی ناهنجاری های اجتماعی و… بود اما به مسأله کمبود امکانات شدید در تابستان و بی برنامگی مسئولان در این خصوص اشاره نکرد.

 

***برای مشاهده کامل متن روی تیتر گزارش کلیک کنید.***