تو در قلب و خاطر یک ملت زنده اى
واکنش تلخ حمید فرخ نژاد به انتشار خبر درگذشت ناصر ملک مطیعی.
واکنش تلخ فرخ نژاد به درگذشت ناصر ملک مطیعیواکنش پرستویی به در گذشت ناصر ملک مطیعی و تسلیت به بهروز وثوقی.
واکنش پرستویی به درگذشت ناصر ملک مطیعیواکنش رامبد جوان به درگذشت ناصر ملک مطیعی.
تسلیت رامبد جوان: ناصر خان رفت

پیام تسلیت حامد بهداد به مناسبت درگذشت ناصر ملک مطیعی و طعنه و کنایه تند به تلویزیون.
طعنه حامد بهداد به تلویزیون در پی فوت ملک مطیعی

واکنش سحر دولتشاهی به در گذشت ناصر ملک مطیعی.
واکنش سحر دولتشاهی به فوت ناصر ملک مطیعی

واکنش تند سعید سهیلی به درگذشت ناصر ملک مطیعی : مردم،شما مسئولین کوتوله و کوتوله هاى مسئول را نخواهند بخشید.سعید سهیلی کارگردان فیلم گشت ارشاد در اینستاگرام خود نوشت :یا خدااااااااا …. چه مى توان گفت جز یا خدا ، جز وااااااى ، جز دااااااد ، جز حسرتا ، جز دریغا ، جز افسوس ، جز اشک ، جز سکوت ، جز نفرین بر کسانى که بغضش را ندیدند و حرفهایش را نشنیدند ، اى نفرین بر شما … بر شما کوتوله هایى که قامت بلندش را باور نکردید ، جایگاهش را نفهمیدید ، شما پنداشتید “هر آنکه از دیده رود … از دل رود”، چهل سال انکارش کردید و او همچنان در قلبها ماند ، مگر مى شود امیر سینما … کبیر سینما … امیر کبیر سینما را فراموش کرد ؟ مگر مى شود فرمان سینما را حذف کرد ؟ مگر مى شود آمدن او را در راهرو بیمارستان از یاد برد ، مردم … شما مسئولین کوتوله و کوتوله هاى مسئول را نخواهند بخشید ، نه مردم و نه خداى مردم ، همه شمائى که در خانه نشینى او مسئول بودید ، قیافه هر کدام از شما را چهار روز مردم نبینند انگار که هرگز و هیچگاه نبوده اید ، اما”کاکوى” ما چهل سال غایب چشمها بود و حاضر دلها ، سرزمینى که بهترینهاى خود را قدر نداند … چه را قدر بداند ؟ او اولین سوپر استار و یکى از بهترینهاى سینماى ما بود ، چرا قدرش ندانستیم ؟ فردا صدا و سیما خبر رفتن او را خواهد خواند همان صدا و سیمایى که مردم را در حسرت گذاشت … در یک حسرت بزرگ … در حسرت صدا و سیماى او ، آرى ، قد و قامت او بلند بود و قاب تلویزیون کوچک ، اشک ها و حرفهایش را در دو روز قبل از هجرتش از یاد نخواهم برد ، او بسیار گریست و گفت : از مرگ نمى ترسم ، اما دلم براى مردم تنگ خواهد شد ، مردمى که مرا بسیار دوست داشتند و من نتوانستم و نگذاشتند با آنها خداحافظى کنم ، پدر … ما هم با تو خداحافظى نمیکنیم … چون تو نرفته اى و نمى روى ، تو در قلب و خاطر یک ملت زنده اى … همیشه ، همیشه ، همیشه
واکنش تند سهیلی به درگذشت ناصر ملک مطیعی

هومن حاجی عبداللهی، در یک پست اینستاگرامی به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی واکنش نشان داد.

واکنش هومن سیدی به درگذشت ناصر ملک مطیعی

فریبرز عرب نیا بازیگر مطرح سینما و تلویزیون با متن تند و پر طعنه زیر به خبر درگذشت ناصر ملک مطیعی واکنش نشان داد.
واکنش عرب‌نیا به مرگ ناصر: وجدان چند بخش است؟

واکنش شهرام آذر به فوت ناصر ملک مطیعی

واکنش به فوت ناصر ملک مطیعی

تهمینه میلانی در یک پست اینستاگرامی به درگذشت ناصر ملک مطیعی واکنش نشان داد.
واکنش تهمینه میلانی به درگذشت ملک مطیعی

مونا برزویی در یک پست اینستاگرامی به درگذشت ناصر ملک مطیعی واکنش نشان داد. او نوشت : « از هنرمندانی مثل ناصر ملک مطیعی و فردین و حبیب و … چقدر عقده به دل دارید که بعد از چهل سال هم پاک نمی‌شه؟…»

واکنش مونا برزویی به درگذشت ملک‌مطیعی

حبیب رضایی به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی در یک پست اینستاگرامی واکنش نشان داد.
واکنش حبیب رضایی به درگذشت ملک‌مطیعی

جمشید هاشم‌پور در واکنش به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی نوشت: « مردمان هر اقلیمی با خصوصیاتی شناخته می‌شوند، ویژگی اقلیم ما حسرت و حسرت و حسرت است. بزگ مرد روحت شاد دلتنگت می‌شویم.»
واکنش جمشید هاشم‌پور به درگذشت ناصر ملک‌مطیعی